Loading...

Wirusy omijają nas szerokim łukiem, więc rób zakupy bez obaw. Działamy normalnie i czekamy na Twoje zamówienie.

×
Ceramika Bránice Keramika Bránice Keramika Bránice SK

Ceramika z Bránic, odpowiednia do każdego ogrodu. Wkładamy w to serce!

0
Loading
Koszyk jest pusty
Do bezpłatnej wysyłki brakuje już tylko  

O nas i kontakt

Drodzy fani ceramiki, witamy na stronie naszej małej rodzinnej firmy :)

Nasza siedziba znajduje się w Moravské Bránice, południowomorawskiej wiosce niedaleko Brna i produkujemy oryginalne ceramiczne produkty ogrodowe i cmentarne.

Dlaczego tworzymy akurat z ceramiki? Ponieważ jest to mocny i trwały materiał wykonany przez wypalenie w piecu w wysokiej temperaturze, z którego powstaje niewyczerpana ilość ładnych produktów. Krótko mówiąc, robimy to, co lubimy :-)

Naszym głównym celem jest sprawienie, aby ceramika z naszego warsztatu była radością. Nasze produkty można również znaleźć w sklepach ogrodniczych i centrach ogrodniczych w całej Republice Czeskiej od 8 lat, a od niedawna są dostępne również w Polsce za pośrednictwem tego właśnie sklepu internetowego.

Jeśli jesteś zainteresowany produktem, możesz go łatwo zamówić za pośrednictwem naszego e-sklepu. Oferujemy ceramikę ogrodową z różnymi motywami, klasyczne i nietypowe doniczki, które ozdobią Twój ogród, dom lub mieszkanie.

Jako jedni z nielicznych w Czechach produkujemy wazony cmentarne i urny, które na życzenie kienta możemy również dostarczyć z napisem. Jeśli chodzi o ich trwałość, możesz na nią liczyć bez żadnych obaw, że zła pogoda zniszczy ceramiczną urnę z naszego pieca.

Chcesz nas odwiedzić? Znajdziesz nas w Moravské Bránice, niedaleko Brna.
To tutaj powstają wszystkie nasze ceramiczne cuda :-) 

Ponadto zapoznaj się z naszymi zdjęciami i filmami, które pokażą, jak faktycznie powstaje ceramika.

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, wyślij e-mail na adres: radek.rybnikar@seznam.cz.Czekamy na Twoje pytania :-)

                                                         Z ceramicznymi pozdrowieniami       Radek  Rybnikář

Zobacz wideo, w którym pokażemy, jak ceramika jest faktycznie wytwarzana.